המסעדה

מה תרצו לאכול? בופה חלבי מפנק? בופה בשרי עשיר? בר פירות וירקות מעוצב? או שילוב של כמה מאלו גם יחד?
המסעדה של גלאט תור בזקופנה תספק עבורכם אוכל ברמה הגבוהה ביותר בפולין, המתנהלת באופן מוקפד במיוחד השומר על איכות וטריות המזון המוגש, האוכל מוגש בעיצוב יפה ומרענן כמובן תוך כדי שמירה על טעם מושלם שיישאר לכם בפה עוד זמן רב אחרי שתמשיכו בדרככם.
והכל עם מסורת הכשרות המהודרת של 'גלאט תור'

הקייטרינג

את שירותי הקייטרינג המעולים שלנו בכל רמה: מהרמה המשובחת הרגילה, ועד לארוחות VIP ואירועים מפוארים, ותוכלו לקבל בבתי ההארחה והמלוניות בעיר, ובכלל בכל רחבי אירופה, בכל מקום בו תהיו.
השירות מתאים לקבוצות והוא כולל הגשה בחדר אוכל במלון בו תשהו (בכפוף לאפשרויות הזמינות, כמובן) או בכל מקום אחר, בהתאם למסלול המתאים שלכם או למקום הנופש שלכם.
הקייטרינג של גלאט תור – חוויה בכל טעם מחדש!

חברת גלאט תור הוקמה לפני כעשור על ידי מומחים ובעלי נסיון רב בענף התיירות, על מנת לספק את כל הפתרונות הייחודיים הדרושים לתייר היהודי בעולם על מנת לעמוד בגדרי ההלכה. אוכל כשר, לינה, תפילה במנין מקווה ושלל צרכים נוספים. מהנחיתה ביעד ועד לחזרתו לארץ המוצא. כל זאת ללא פשרות באיכות ובאמינות, באווירה נעימה וידידותית ובמחירים אטרקטיביים.

זה למעלה מעשור שהפקנו אלפי ארועים מיוחדים ברחבי אירופה, דינרים, נסיעות ומסעות חסידים לכל כיס ובכל רמה. וניהלנו מגוון מלונות באוקראינה ביניהם מלון היוקרה 'חושן' באומן וכפר הנופש 'קדושת לוי' בבארדיטשוב. נשמח ללוות אתכם מרגע תכנון המסלול, בחירת מקומות הלינה, האוכל הכשר והנסיעות לכל יעד באירופה, ועד לחזרתכם בשלום לביתכם.

יש לך שאלה?